Kontakt oss

Pro Sec Professional Security har med sine 30 år i bransjen Norges lengste erfaring med arrangementssikring. Vår kompetanse innen gjennomføringen av små og store arrangementer gjør oss til en nyttig samarbeidspartner under både planlegging og gjennomføring. Vi og våre vektere er fleksible og løsningsorienterte og har som mål at alle arrangementer vi er involvert i skal bli både sikkerhetsmessig og arrangementsmessig vellykket. Vi har fokus på at både arrangør og gjester skal ha en positiv opplevelse.

Kenneth Isaksen

Daglig leder
kenneth@prosec.no

Henning Kristiansen

Operativ leder / Styreformann
henning@prosec.no

Henrik Vandsemb Kristiansen

Jeanette Lund

Avdelingsleder
jeanette@prosec.no

Ida S. Knarvang

Avdelingsleder
ida@prosec.no

Andreas Vandsemb Kristiansen

Avdelingsleder
andreas@prosec.no

Anders Ek

Robin Omland

Supervisor
robin@prosec.no

Kenneth Isaksen Pro Sec
© 2018 Pro Sec Professional Security. Nettside og design av HavdurDesign.no. Foto av Robin Bøe.